Мова      

Ведутся технические работы!!!
Сервис временно недоступен до 21:00 26.11.2014.

 

 

 

Онлайн залізничні квитки.

У сучасному світі онлайн ж/д квитки або, по-іншому звані електронні квитки, вже не нові і є можливість придбання їх у мережі по запросу ж/д квитки Україна. Кожен, напевно, чув про електронну купівлі квитка на потяг. Задумайтеся, а що ви знаєте про цю сфері послуг? Розглянемо це питання більш ретельно.

Що ж таке онлайн залізничні квитки? Насамперед, це документ в електронному вигляді, що дає право користуватися залізничним транспортом в певних рамках.
Зі сформованим ритм сучасного життя, багато людей просто не в змозі дозволити собі витрачати велику кількість часу в черзі до ж/д касі, з метою придбання квитка. Якщо ви скористаєтеся замовленням квитка в режимі онлайн, то у вас з'явиться можливість уникнути таких проблем, як економія коштів і часу.

Можливість придбати квитки онлайн є одним з найсучасніших видів бронювання та придбання документів для проїзду не тільки на поїзді але і можливість придбати авіаквитки та квитки на автобус, яка стала можливою завдяки мережі Інтернет.

Розглянемо основні переваги замовлення онлайн ж/д квитки:

 1. Тепер не потрібно переживати про загублений або випадково лишеному де-то квитку, більш того вам буде висланий по смс номер квитка на той телефон, який ви вказали;
 2. Стоять онлайн залізничні квитки в мережі практично ту ж суму, що й звичайний квиток у касі;
 3. Ви забудете, що означає стояти в кілометрові черги і в розгубленості підбирати новий відповідний маршрут, у випадку скасування вашого. Тепер у вас є можливість самостійно вивчити розклад з рухом поїздів, здійснити вибір потрібного класу, номери вагона і місця в поїзді;
 4. Єдине, що вам потрібно - це мати можливість доступу до мережі інтернет і пару зайвих хвилинок для того, щоб придбати залізничні квитки через інтернет, і ще трохи часу на їх обмін в касі;
 5. Якщо на маршрут, який вас цікавить, залишилося дуже мало місць, то з такими можливостями, вам абсолютно не треба переживати з приводу того, що у вас не вистачить часу дістатися до найближчої каси і всі місця вже будуть куплені;
 6. Ще до одного величезного плюсу можна віднести, що онлайн ж/д квитки досить зручно сплачувати. Необхідно лише здійснити введення даних про вашої платіжної картки або електронного гаманця WebMoney і після певної перевірки та реєстрації, вам буде надана можливість отримати свій електронний замовлення.

Після того як ви вибрали і сплатили тариф, вам буде надано місце з певного класу і відповідне обслуговування, яке встановив перевізник.
Зверніть особливу увагу на те, що замовляються онлайн залізничні квитки в мережі на вибрані маршрути не раніше ніж за 45 діб і не пізніше 2-х годин до відправлення поїзда.

Електронна оплата квитків в значній мірі полегшує процедуру купівлі квитків онллайн. Вам всього лише достатньо вказати вихідний пункт відправлення та кінцевий пункт прибуття, а також вибрати потрібну для вас дату, після цього вибирається один із зазначених системою варіантів, виробити заповнення нескладної форми і, власне кажучи здійснити саму оплату. Далі виводиться текст докладної інструкції з придбання цього квитка. Класичний порядок дій включає кілька кроків:

Перший крок - вибір потрібного маршруту.
Виберіть на головній сторінці наступну вкладку: «ж/д квитки». У вікні календаря введіть потрібну дату. До складу додаткових функцій входить можливість вибору бажаного періоду часу відправлення. У віконці «звідки» вкажіть назву вихідної станції, з якої буде здійснено відправлення, у віконці «куди» - станцію прибуття. Натискаєте кнопку «пошук поїздів» і чекаєте, поки система здійснить підбір існуючих варіантів по вашому запиту, звичайно це пара секунд.

Другий крок - бронювання.
Після надання системою можливих варіантів для подорожі, на сторінці бронювання вам потрібно зробити фильтровку запропонованих варіантів за наступними параметрами: часу відправлення або прибуття, час перебування в дорозі, або поміняти валюту для відображення вартості квитка. Після цього потрібно вибрати той маршрут, який підходить під ваші вимоги. Кожному з представлених типів вагонів поїзда відповідає своя вартість проїзду в ньому, а також, яке залишилося кількість вільних місць. Натискаючи на колонку з зазначенням типу вагона, з'явиться можливість вибрати конкретне місце або діапазон місць. Необхідну кількість (максимум 4) і тип (дорослий або дитячий) квитка вказується в лівій колонці, так само тут відображається підсумкова вартість замовлення. Далі необхідно ввести особисті дані покупця: ПІБ, ваш e-mail і номер телефону.
Після авторизації на сайті треба увійти в розділ «мій квиток» і вказати пароль, надісланий вам на електронну пошту.

Третій крок - оплата.
Прочитайте і осмыслите текст угоди «про умови створення та скасування бронювання», відзначте, якщо ви приймаєте ці умови .
Онлайн ж/д квитки в мережі України можуть мати наступні методи оплати:

 1. За допомогою пластикової карти Visa або MasterCard
 2. З використанням електронних грошей WebMoney
 3. Приват 24

Обравши найбільш зручний метод, зробіть оплату квитка.

Четвертий крок - отримання квитка.
Після авторизації вам буде доступна маршрутна квитанція з номером електронного квитка, також цей номер ви отримаєте по sms.
Роздрукований бланк замовлення пред'явіть у будь-яку ж/д квиткову касу. Ґрунтуючись на номер замовлення, касир роздрукує вам проїзні документи та квитанцію з вказівкою стану документів замовлення.

Пам'ятайте, що, в першу чергу, відповідальність за своєчасне отримання квитка лягає на пасажира!

Розглянемо умови, коли онлайн залізничні квитки можуть бути повернені.

Сума, що повертається за квиток, залежить від термінів подання звернення і регулюється у відповідності з законодавством. Згідно з наказом Міністерства транспорту та зв'язку, вартість квитків може бути повернена:

 1. якщо повернення здійснюється раніше 24 годин до відправлення поїзда, то проводиться повна виплата вартості квитка та плацкарти;
 2. якщо відмова від поїздки відбувається не пізніше 6 годин до відправлення поїзда, вам доведеться сплатити повну вартість квитка, або 50% вартості плацкарти;
 3. якщо квиток був зданий менше, ніж за 6 годин, але не пізніше 3 годин після відправлення поїзда, виплачується повна вартість квитка, а плацкарт не відшкодовується.

Гроші за реалізовані онлайн ж/д квитки України не будуть повернуті, якщо на них будуть будь-які виправлення або додаткові написи, зроблені вами або не компетентними в цьому плані особами, так як такі проїзні документи не вважаються дійсними.
Слід зазначити, що, не дивлячись на це, пасажир у всіх випадках повернення квитків платить за надані йому послуги.

На отримані онлайн ж/д квитки накладається певний термін дії. Ж/д проїзні документи діють протягом усього часу проходження, зазначеного у квитку.
Терміни дії квитків можуть бути продовжені у випадках:

 1. якщо ви не отримали зазначеного у квитку місця;
 2. якщо з вини залізниці ви не встигли на поїзд у пункті пересадки;
 3. якщо ви запізнилися на потяг, але повідомили не пізніше 3 годин після відправлення;
 4. якщо причиною, по якій ви не з'явилися на поїзд, стала хвороба або нещасний випадок, то вам необхідно буде пред'явити свої квитки разом з медичною довідкою не пізніше 10 діб після одужання.

Можливість покупки залізничних квитків через інтернет внесла істотний внесок у процес розвантаження ж/д вокзалів. Зараз все частіше і частіше люди звертаються саме до цього ресурсу, так як неможливо переоцінити всіх його цінностей.

 

 

Переглядів: 28105

 

Квитки онлайн відгуки.

Будь-ласка, залиште відгук про цю сторінку:

Відгуки залишив(ла): ФортунаСтройC Дата: 2016-05-18

Компания ФортунаСтрой-C выгодный постовщик строительных материалов по низким ценам! Мы предлогаем: -Кирпич, Стройматериалы, Акции, Блоки, Гиперпрессованный, Пустотелый, Фигурный, Узкий, Гладкий, Тонкий, Силикатный, Облицовочный, Керамический, Клинкерный кирпичи! А так же: -Керамика, Плитка-Фасадная, Теплая, Крупноформатные, Поризованный кирпич и блоки! Забор, Камень, Сендвич, Строительные смеси, и не только все это, по выгодным-низким ценам, Вы найдете у нас! Наши профессиональные специалисты помогут Вам выбрать наиболее выгодняй, качественный товар! Регион доставки: Москва, Московская область, вся Россия (в пределах возможных районах РЖД) Поставка - керамический кирпич от 3000 штук, гиперпрессованный от 1000 штук.

Відгуки залишив(ла): ФортунаСтройC Дата: 2016-05-13

Компания ФортунаСтрой-C выгодный постовщик строительных материалов по низким ценам! Мы предлогаем: -Кирпич, Стройматериалы, Акции, Блоки, Гиперпрессованный, Пустотелый, Фигурный, Узкий, Гладкий, Тонкий, Силикатный, Облицовочный, Керамический, Клинкерный кирпичи! А так же: -Керамика, Плитка-Фасадная, Теплая, Крупноформатные, Поризованный кирпич и блоки! Забор, Камень, Сендвич, Строительные смеси, и не только все это, по выгодным-низким ценам, Вы найдете у нас! Наши профессиональные специалисты помогут Вам выбрать наиболее выгодняй, качественный товар! Регион доставки: Москва, Московская область, вся Россия (в пределах возможных районах РЖД) Поставка - керамический кирпич от 3000 штук, гиперпрессованный от 1000 штук.

Відгуки залишив(ла): татьяна Дата: 2014-11-06

Здравствуйте! Сайт отличный и люди работают тут честные!В конце июля 2014, заказывала мужу билет на поезд Одесса-Витебск, на следующий день получили билет на вокзале, но изменились обстоятельства и в этот же день билет вернули в кассу.В кассе ж/д вокзала сказали деньги вернуться на карточку в течении 3-х месяцев, ну мы с мужем и ждём....три месяца.. нет чтобы на сайте внимательно прочитать про возврат билета..Короче через 3 мес. обратились сюда по телефону, меня выслушали.. я предоставила скан возвратного билета и нам вернули деньги на карточку!! Ура!!! Вот какие честные люди здесь! Будем пользоваться ваши сайтом и впредь, и советовать своим друзьям. Большое спасибо.

 

Додати Ваш відгук:

Введіть результат з картинки
   

 

Добавить в закладки!

+38 096 89 83 007


E-mail:
bilety@vsem-bilety.com

Заказы

Нет заказов
Если Вам понравился наш сайт, оставьте, пожалуйста, комментарий о нас в этих соцсетях!


Часті питання

Жд квитки Україна
Залізничні квитки
Залізничні квитки онлайн